TÜRKİYE
Subscribe RSS
Sünnet Palyaço Organizasyonu

Çocuklarımızın bu özel gününü daha da unutulmaz kılmak için YAKAMOZ ORGANİZASYON hizmetinizdedir.nDavetlerinize gelen küçük misafirlerinizi en güzel oyunlarla eğlendirecek palyaçolar ve kostüm karakterler firmamızda mevcuttur. Kostümlü animatörlerimiz Superman, Spiderman, Sindirella, Melek, Peri, Afacan Çocuk, XMan, Şişme palyaço, vs. oyunlar oynatır, danslar, yarışmalar düzenlerler. Doğum gününü ister evde ister bir mekanda kutlayın, gelen misafirleri doya doya eğlendirme işini bize bırakın. Çocuk psikolojisinden anlayan,yaş gruplarına uygun oyunlar,danslar,yarışmalar yaptıran,yüz boyaması ve balonlardan şekil hediyeleri ile, animatör arkadaşlarımız işlerini en iyi şekilde yaparlar.En değerli varlıklarınıza unutulmaz anlar hediye edin”¦
Parti ve kutlamalarınızı yaparken küçük misafirlerinizin de eğlenceye doyması Proline animatörlerinin işi.
Firmanızın,işyerinizin veya ürünlerinizin tanıtımı için broşür dağıtımı, birbirinden ilginç kostümlü animatörler tarafından yapılabilir.

SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYONU | SÜNNET TAHT KİRALAMA | SÜNNET DÜĞÜN HİZMETLERİ | PALYAÇO SERVİSİ | PALYAÇO HİZMETİ | YAKAMOZ ORGANİZASYON

 

Yakamoz organizasyon palyaçopalyaço grubu olarak ; Marmara bölgesinde ki tüm illerde faaliyet göstermekteyiz.Animasyon hizmetlerinde geniş bir sektör yelpazesine sahip olan bu branşta ; Animatör, kostüm karekterler ve palyaçolarımız eğlenceli bir işle meşgul olmalarına rağmen işlerini ciddiyetle uygulamktadırlar.

Eğitimlerini tiyatro, kişisel gelişim ve super vizorlerden alan animatorlerimiz Doğum Günlerinde, Okul Gösterilerinde, Açılış Organizasyonlarında , 23 nisan , 19 mayıs, 30 ağust 29 ekim Yılbaşı Eğlenceleri , Sünnet Düğün Organizasyonları , Piknik Organizasyonlarında , Hediye Servisleri, Özel Gün ve Kutlamalrınızda profosyonel bir şekilde hizmet vermektedirler.
Bu alanda geniş ve tecrubeli bir kadroya sahip olan palyaçopalyaço grubu istanbul ve bir çok ilde göstermiş oldukları başarılı performansları ile göz doldurmaktadırlar.en güzel en eğlenceli ve özel anlarınızda miniklerimiz içinde yer açmak için sizlerle birlikte daha iyiye ulaşabilmenin gayreti içerindeyiz.

sitesayfaaltitelnumarasi

. .

Comments are closed.